ציוד מרוצים

נהג מרוצים
פרודרייב

פורמולה 2

עולם המרוצים הוא משהו שמצית את דמיונם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. חובבי מוטוריקה מכל רחבי העולם מתרגשים כמו ילדים לפני המרוצים הגדולים בעולם כמו מרוצי פורמולה 1 והמרוצים הנלווים אליו המכונים פורמולה 2. בסופו של דבר, כאשר הצופה יושב אל מול הטלוויזיה וצופה בתחרות, הוא מרגיש במידה מסוימת את זריקת האדרנלין שמקבלים אותם נהגי על שיושבים בתוך מכונית המרוצים, והוא חולם שגם הוא יום אחד ישב בתוך מכונית מרוץ וינסה את מזלו על גבי מסלול מרוצים אמיתי. אז זהו, שלא מדובר על חלום רחוק או בלתי אפשרי, חברת פרודרייב שמה לעצמה מטרה לאפשר לכל מי שמעוניין לחוות חוויה של נהיגת מרוצים – לעשות זאת כאן בארץ ועל מסלול אספלט תקני אמיתי, ולהרגיש נהג מרוצים ליום אחד

נהיגת מרוצים עם פרודרייב – למי זה מתאים?

אז בראש ובראשונה – פרודרייב מארחת אלפי אנשים אשר מוטוריקה הוא התחביב שלהם, והם מעוניינים להתנסות בעצם בנהיגת מרוצים על גבי מסלול מרוצים אמיתי. כמו כן, מגיעים אל פרודרייב פעמים רבות אנשים שרוצים לחגוג ליקיריהם יום הולדת בצורה חווייתית ומקורית, והם מחליטים לחגוג אותו דווקא על גבי מסלול המרוצים. בנוסף, במסלול המרוצים יחד עם אנשי פרודרייב נערך לא פעם יום גיבוש לצוות קטן כאשר כלל הצוות יוצא ליום חווייתי במסלול המרוצים. אין ספק כי יום גיבוש לעובדים אצל פרודרייב הכולל נהיגת מרוצים, הוא יום גיבוש ייחודי ומקורי, אשר יאפשר לעובדים להוציא מרץ, לשכוח מטרדות היום יום, ולאחר מכן לחזור לשגרת העבודה בכוחות מחודשים ועם חוויה בלתי נשכחת.  

יום גיבוש עם פרודרייב – גיבוש עם ערך מוסף

עריכה של יום גיבוש אצל פרודרייב היא הרבה יותר מאשר סתם יום גיבוש חוויתי. מלבד העובדה שמדובר על חוויה בלתי נשכחת שתיזכר לאורך זמן אצל העובדים, ותעניק להם את היכולת והכוח להמשיך ולעבוד במרץ, ביום חוויתי עם אנשי פרודרייב תקבלו ערך מוסף עבור יום הגיבוש שלכם. נהיגת המרוצים התחרותית מוציאה מכל אחד ואחד מן העובדים את מיטב יכולותיו וכישוריו, כך שניתן להבחין בצורה ברורה בתכונות האופי של כל אחד מן העובדים, להפוך את העובדים לכאלה שמכירים אחד את השני טוב יותר, ולתת להם את התחושה שמדובר על משפחה קטנה בה כולם דואגים לכולם, עם קשר אישי חזק. 

מה עושים במהלך יום נהיגת מרוצים עם פרודרייב?

אז כמובן שהמטרה הסופית של היום היא נהיגת מרוצים על גבי מסלול המרוצים, אך עד שמגיעים אל השלב הזה, עוברים האורחים של פרודרייב כמה וכמה שלבים שמכינים אותם אל הנהיגה. בין היתר, מדריכי נהיגת מרוצים של פרודרייב בעלי ניסיון וותק בעולם המרוצים, יושבים יחד עם האורחים או אנשי הצוות, ומספרים להם על עולם נהיגת המרוצים, ועל הדברים החשובים שצריך לדעת בכדי לעשות את נהיגת המרוצים בצורה נכונה ובטוחה. רק לאחר שכולם הפנימו את הכללים לנהיגת המרוצים, ניגשים כולם אל מכוניות המרוץ ומתחילים בדבר האמיתי– נהיגת מרוצים אמיתית.  

מי עומד מאחורי פרודרייב?

מאחורי חברת פרודרייב עומד קודם כל רצון עמוק לתת לכל אדם שנהיגת מרוצים היא החלום שאינו ממומש שלו, ולגרום לו שיוכל להגשים את החלום. האנשים שמאחורי החברה הם נהגי מרוצים מהשורה הראשונה בארץ: ראם סמואל – נהג מרוצים ישראלי ומנטור בתחום הנהיגה המקצועית, מפתח תכנים בנושאי נהיגה ספורטיבית ונהיגה מתקדמת. וכן גידי קרונקין תלמידו של ראם, אשר משמש כבר יותר מ – 12 שנה כמנטור ומאמן לנהיגת מתקדמת ונהיגה ספורטיבית.

השאירו פרטים

תוכן עניינים

מוזמנים לשתף:
ראם סמואל
ראם סמואל

נהג מרוצי מכוניות ישראלי, מנטור בתחום הנהיגה והעצמה אישית ומפתח תכנים בלימוד נהיגה מתקדמת והספורטיבית

דילוג לתוכן